* * * HIT 2019 * * *

Bramy garażowe z fotorealistycznym nadrukiem - DURAGRAIN

Brama garażowa idealnie dopasowana do charakteru domu - już dostępna.

Na zakończonych w Monachium targach BAU2019 firma Hörmann po raz pierwszy zaprezentowała bramy wykonane z nową powierzchnią typu Duragrain, która wyróżnia się nowoczesnym designem. Duragrain to szeroka gama fotorealistycznych wzorów naniesionych, dzięki specjalnemu procesowi nadrukowywania, na gładką powierzchnię segmentów w przetłoczenia szerokie L.


Oprócz bezpieczeństwa, komfortu i izolacji cieplnej, wygląd zewnętrzny bramy musi również wpasować się w charakter i styl domu. Projekt bramy garażowej, często ze względu na jej wielkość i usytuowanie, ma przy tym ogromne znaczenie. Indywidualność to dzisiaj niebywałe atuty. Nowoczesne trendy takie jak: drewno, beton czy rdzawa powierzchnia cieszą się rosnącym popytem. Powierzchnia Duragrain tworzy w ten sposób całkowicie nowe możliwości projektowania budynków z bramami garażowymi.


Nadruki odtworzone są z zachowaniem wiernych szczegółów i trwałości kolorów. Wysokowytrzymały lakier ochronny nadaje powierzchni bramy naturalny kolor dzięki czemu zyskują niezmiennie piękny widok. Powierzchnia Duragrain jest również odporna na promieniowanie UV i na zadrapania, przez co częste wystawianie na działanie promieni słonecznych nie szkodzi powierzchni bramy, a drobne zadrapania nie powodują uszkodzenia konstrukcji.


Obecnie dostępne dekory