Bramy garażowe o fotorealistycznej stylistyce

* * * HIT 2019 * * *

Bramy garażowe z fotorealistycznym nadrukiem - DURAGRAIN

Brama segmentowa idealnie dopasowana do charakteru domu - już dostępna.

Od 1 kwietnia 2019 roku nasza oferta bram segmentowych została wzbogacona o powierzchnią typu Duragrain, która wyróżnia się nowoczesnym designem. Duragrain to szeroka gama fotorealistycznych wzorów naniesionych przez firmę Hormann, dzięki specjalnemu procesowi nadrukowywania, na gładką płytę segmentów w przetłoczenia szerokie L.


Oprócz bezpieczeństwa, komfortu i izolacji cieplnej, wygląd zewnętrzny bramy musi również wpasować się w charakter i styl domu. Projekt bramy garażowej, często ze względu na jej wielkość i usytuowanie, ma przy tym ogromne znaczenie. Indywidualność to dzisiaj niebywałe atuty. Nowoczesne trendy takie jak: drewno, beton czy rdzawa powierzchnia cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Powierzchnia Duragrain tworzy w ten sposób całkowicie nowe możliwości projektowania budynków z bramami garażowymi.


Obecnie Hormann oferuje 24 unikalne wzory


Nadruki odtworzone są z zachowaniem wiernych szczegółów i trwałości kolorów. Wysokowytrzymały lakier ochronny nadaje powierzchni bramy naturalny kolor dzięki czemu zyskują niezmiennie piękny widok. Powierzchnia Duragrain jest również odporna na promieniowanie UV i na zadrapania, przez co częste wystawianie na działanie promieni słonecznych nie szkodzi powierzchni bramy, a drobne zadrapania nie powodują uszkodzenia konstrukcji.


Dostępne obecnie dekory przedstawiono poniżej. Z dokładniejszymi wzorami powierzchni można zapoznać się w prospekcie. Oczywiście zdjęcia nie mogą w pełni oddać naturalności i piękna oferowanych powierzchni. Sygnalizują one tylko możliwość wykonania. W celu zapoznania się z rzeczywistym wyglądem zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu przy ul.Fabrycznej 2-4, w którym w ekspozytorze można się z nimi zapoznać.


 • Wzory bram

  Bramy segmentowe

  Szczegóły wykonania bram. Przegląd rodzajów struktur blachy, dostępnych kolorów i rodzajów oklein. Więcej szczegółów...

 • Napędy do bram

  Napędy do bram

  Porównanie dostępnych napędów elektrycznych do bram garażowych i wjazdowych firmy Hormann. Więcej szczegółów...

 • Crossing

  EuroPromocja 2022

  Bramy segmentowe Renomatic z napędem elektrycznym firmy Hormann. Sprawdź rozmiary i ceny! Jeżeli brak Twojego rozmiaru - zadzwoń!