Napędy do bram garażowych

Niezawodny napęd elektryczny do bramy garażowej.


Napędy serii 4

ProMatic BiSecur

Nowoczesny napęd do małych bram garażowych (do 11 m2) przystosowany do max.10 cykli na godzinę i nie więcej niż 25 na dobę. Prędkość otwierania do 20 cm/s. Teraz jak cała seria 4 z diodami LED do oświetlenia garażu (tu:10). Przystosowany do podłączenia odbiornika Bluetooth oraz współpracy z interfejsem HCP do połączenia z systemami inteligentnego domu. W komplecie opatentowane zabezpieczenie przed podważeniem w szynie prowadzącej oraz mininadajnik radiowy.

SupraMatic BiSecur

Bardzo szybki (do 25 cm/s) napęd do dużych bram garażowych (do 15 m2). W standardzie z pilotem, odbiornika Bluetooth - dzięki któremu można obsługiwać bramę za pomocą aplikacji Hörmann BlueSecur, opcjonalnie z systemem HCP. W zależności od wersji 20 świecących diod LED lub 30 diod LED z wędrującym, kierunkowym, światłem. W wersji P przystosowany nawet do 50 otwarć na dobę.


Napędy serii 3

ProMatic BiSecur

Solidny napęd do bram garażowych o sile ciągnięcia i nacisku 600N, idealny do bram uchylnych do 5000 mm szerokości. W komplecie opatentowane zabezpieczenie przed podważeniem w szynie prowadzącej oraz mininadajnik radiowy. Automatyczny układ zabezpieczeniowy zatrzymuje bramę w przypadku napotkania na przeszkodę. W przypadku napędów do bram uchylnych sugerujemy montaż blokady dodatkowej umożliwiające trzypunktowe ryglowanie bramy. W garażach bez osobnego wyjścia zalecamy montaż rozłączenia z zewnątrz.

SupraMatic BiSecur

Komfortowy napęd do bram garażowych o sile ciągnięcia maksymalnie nawet 1000N, idealny każdej bramy. Charakteryzuje się zwiększoną prędkością otwierania oraz możliwością regulacji czasów świecenia oświetlenia oraz automatycznego zamykania (tu konieczna fotokomórka). W komplecie opatentowane zabezpieczenie przed podważeniem w szynie prowadzącej i 5-kanałowy nadajnik radiowy. Automatyczny układ zabezpieczeniowy zatrzymuje bramę w przypadku napotkania na przeszkodę.

Wyposażenie dodatkowe do otwierania:

  • sterowniki kodowane
  • sterowniki na klucz
  • elementy zabezpieczające